Głęboki oddech natury zakosztuj w Mazurach...

Majowe Wydarzenia

  • W okresie 10-17 maja gościliśmy kilkudziesięcioosobową grupę uczniów I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego  należącą do  Zespołu Szkół im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji "Bednarska" w Warszawie.  Patron Zespołu Szkół był arystokratą indyjskim, maharadżą północno-zachodniego indyjskiego księstwa Nawanagar, dyplomatą. Znany w Polsce dzięki hojnej pomocy udzielonej dzieciom polskim w okresie II wojny światowej. Podczas pobytu w naszym Ośrodku młodzież uczestniczyła w zajęciach z przedmiotów ścisłych : matematyki, fizyki, chemii i biologii. Zajęcia w formie warsztatów, pełne doświadczeń najlepiej przemawiają do wyobraźni młodego człowieka. Fascynacji biologii ruszyli w teren podglądać naturę. Ośrodek pełen śmiechu młodzieży, ich entuzjazmu i niewątpliwie zapału do nauki nastroił nas pozytywnie na rozpoczynający się sezon:)

    Zapraszamy do obejrzenia galerii.
     
  • Maj to również doskonały miesiąc do organizacji rajdów rowerowych. Właśnie niedawno gościliśmy u siebie członków rajdu rowerowego z okazji 100-lecia bitwy pod TANNENBERGIEM. W naszej galerii umieściliśmy kilka zdjęć z ich pobytu, właśnie te rowerowe.

 

  • GAWRA to znakomite miejsce na szkolenia i konferencje oraz wyjazd integracyjny na Mazury. Przez cały rok Ośrodek jest do Państwa dyspozycji, po wcześniejszym uzgodnieniu z Kierownikiem Ośrodka. Maj i czerwiec to bardzo przyjemne miesiące do organizowania szkoleń i konferencji. W tym czasie naszymi gośćmi będą również Koledzy i Koleżanki z GRUPY INCO. Zachęcamy uczestników spotkań biznesowych do złapania oddechu na świeżym powietrzu. Życzymy wszystkim naszym Gościom owocnego zdobywania i przekazywania wiedzy, ale też, a może przede wszystkim miłego pobytu!

Galeria

GRUPA INCO S.A. Ośrodek GAWRA - wszystkie prawa zastrzeżone

Wikno, 13-100 Nidzica
tel. +48 89 625 94 49
tel.kom. +48 695 661 179
e-mail: gawra@inco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. GRUPA INCO S.A.
Informacje zawarte na naszej stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów kodeksu cywilnego czy prawa handlowego.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce cookie

X