Głęboki oddech natury zakosztuj w Mazurach...

Nauka w Gawrze

W dniach 04-08 maja ponownie gościliśmy w naszym Ośrodku 68-osobową grupę młodzieży wraz z opiekunami z I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie.

Podczas kilkudniowego pobytu zajęcia lekcyjne odbywały się w specjalnie przygotowanych salach. Uczniowie byli podzieleni na grupy zgodnie z profilem nauczania. Tematyka zajęć obejmowała przedmioty ścisłe takie jak: matematyka, fizyka, chemia oraz biologia. Lekcje były prowadzone w języku angielskim. Zajęcia te były bardzo urozmaicone.

Uczniowie przyswajali wiedzę poprzez liczne doświadczenia oraz prace badawcze w terenie, co niewątpliwie umożliwia krajobraz i natura otaczająca „Gawrę".

Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieć przyjemność gościć w naszych progach młodzież z I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie.

Galeria

GRUPA INCO S.A. Ośrodek GAWRA - wszystkie prawa zastrzeżone

Wikno, 13-100 Nidzica
tel. +48 89 625 94 49
tel.kom. +48 695 661 179
e-mail: gawra@inco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. GRUPA INCO S.A.
Informacje zawarte na naszej stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów kodeksu cywilnego czy prawa handlowego.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce cookie

X