Głęboki oddech natury zakosztuj w Mazurach...

Sportowcy czerwiec

W dniach 10-14.06.2014 r. już po raz kolejny odwiedziła nas grupa młodych sportowców z Anglii wraz z opiekunami. Młodzież uczestniczyła w XV turnieju piłki nożnej poświęconemu pamięci księdza Ryszarda Gamańskiego. Turniej organizowany jest co roku na stadionie miejskim w Nidzicy. O zwycięstwo walczyło sześć zespołów. Nasi goście zajęli drugie miejsce.
Organizatorami turnieju są bliscy i przyjaciele Księdza Ryszarda. Oczekujemy, że młodzi Anglicy w przyszłym roku znowu powalczą o zwycięstwo.


W dniach 13-15.06.2014 r. gościliśmy 68-osobowa grupę pracowników Przedsiębiorstwa Wdrożeniowego PEKAR Sp. z o.o.

Podczas pobytu goście świetnie się bawili przy grillu, podśpiewując ludowe piosenki. Tańce trwały do białego rana, po czym niestrudzona grupa udała się na wcześniej umówiony spływ kajakowy trasą Szwaderki – Kurki. Po spływie przy rozpalonym ognisku odpoczywali opiekając kiełbaski. Jak widać, wyjazdy integracyjne organizowane w naszym ośrodku na Mazurach to idealny sposób na połączenie zabawy, odpoczynku i aktywnej rekreacji.

Galeria

GRUPA INCO S.A. Ośrodek GAWRA - wszystkie prawa zastrzeżone

Wikno, 13-100 Nidzica
tel. +48 89 625 94 49
tel.kom. +48 695 661 179
e-mail: gawra@inco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. GRUPA INCO S.A.
Informacje zawarte na naszej stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów kodeksu cywilnego czy prawa handlowego.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce cookie

X