Głęboki oddech natury zakosztuj w Mazurach...

Ścieżki rowerowe

Omulew jest nie tylko strefą ciszy, ale i aktywnego wypoczynku. Żeby zachęcić turystów do odwiedzania tej wyjątkowej krainy, przygotowano szlaki rowerowe, piesze i konne przebiegające wokół jeziora. Jeżeli nie przywieźliście swojego jednośladu, możecie skorzystać z lekkich i wygodnych rowerów dostępnych w naszym ośrodku. Ścieżka rowerowa zaczyna się tuż za bramą naszego pensjonatu,
a następnie prowadzi przez tajemnicze leśne zakątki wokół jeziora. W trakcie wycieczek goście będą mogli zobaczyć bunkry z czasów II wojny światowej, piękną mazurską architekturę drewnianą, a przede wszystkim cudowne krajobrazy, które zachwyciły nie jednego twórcę pejzaży.

Wycieczka rowerowa to sposób na świetną zabawę dla całej rodziny i zdrowa dawka ruchu. Szlak rowerowy jest niemal pozbawiony wzniesień, dlatego bez trudu pokonają go również maluchy i osoby starsze.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Ośrodka GAWRA zarówno małych, jak i dużych cyklistów.

GRUPA INCO S.A. Ośrodek GAWRA - wszystkie prawa zastrzeżone

Wikno, 13-100 Nidzica
tel. +48 89 625 94 49
tel.kom. +48 695 661 179
e-mail: gawra@inco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. GRUPA INCO S.A.
Informacje zawarte na naszej stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów kodeksu cywilnego czy prawa handlowego.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce cookie

X